Kodetimen logo 72 dpi - darija

I 2015 var det påmeldt 31 253 elever (via kodetimen.no)! Totalt deltok nesten 50 000!

Liste over skoler:

Akademiet VGS VG2
Akersveien kanvas barnehage Barnehage
Allanengen Skole Annet
Alsvåg skole 8. klasse
Alværn ungdomsskole 8. klasse
Ankenes skole 4. klasse
Ankenes skole 3. klasse
Ankenes skole 2. klasse
APO-skolen Lørenskog 8. klasse
Arnestad 5. klasse
Arnestad skole 6. klasse
Arnestad skole 3. klasse
Arnestadskole 6. klasse
Aronsløkka skole 6. klasse
Aronsløkka Skole 5. klasse
Aronsløkka skole 5. klasse
Aronsløkka skole 5. klasse
Asdal skole Annet
Askim vgs VG2
Askvoll Skule 8. klasse
Askvoll Skule 9. klasse
Aurdalslia SFO 3. klasse
Aurdalslia Skole 5. klasse
Aurdalslia skole 4. klasse
Aurdalslia skole 4. klasse
Aurdalslia skole 6. klasse
Austbø skole 8. klasse
Austbø skole 8. klasse
Austmarka barne- og ungdomsskole 1. klasse
Austrheim skole 6. klasse
Austrheim vidaregåande skule VG1
Baksalen skole 7. klasse
Bakås skole 2. klasse
Bakås skole 4. klasse
Bakås skole 3. klasse
Bakås skole 2. klasse
Bakås skole 1. klasse
Bangsund skole 10. klasse
Barnas hus Barnehage
Barnehagen hundre Barnehage
Bekkestua skole 10. klasse
Berg Skole 6. klasse
Berg skole 6. klasse
Bergenhus skole 6. klasse
Berger Skole 7. klasse
Bestum skole 5. klasse
Bigset skule 5. klasse
Binde 5. klasse
Binde skole 6. klasse
Binde skole 7. klasse
Bjertnes vgs VG1
Bjertnes Videregående Skole VG1
Bjoneroa skole 8. klasse
Bjølsen skole 2. klasse
Bjørkelangen Skole 8. klasse
Bjørkelangen VGS VG2
Bjørkelangen VGS VG1
Bjørkelangen Videregående Skole VG3
BJørndalsskogen skole 7. klasse
BJørndalsskogen skole 6. klasse
BJørndalsskogen skole 5. klasse
BJørndalsskogen skole 4. klasse
BJørndalsskogen skole 3. klasse
BJørndalsskogen skole 2. klasse
Bleiker videregående skole, IKT-servicefag VG2
Blindheim barneskole 6. klasse
Blindheim Ungdomsskole 9. klasse
Bodøsjøen skole 7. klasse
Bodøsjøen skole 6. klasse
Bodøsjøen skole 5. klasse
Bodøsjøen skole 9. klasse
Botne skole 4. klasse
Brandengen 5. klasse
Bratsberg skole 6. klasse
Breivika studentbarnehage Barnehage
Breivika studentbarnehage Barnehage
Bruhagen barneskole 5. klasse
Bruhagen barneskole 7. klasse
Bruhagen barneskole 7. klasse
Brundalen skole 5. klasse
Brundalen skole 3. klasse
Brundalen skole 7. klasse
Bryne skule, 6 trinn 6. klasse
Bryne Ungdomsskule 9. klasse
Brønnerud 4. klasse
Brønnerud 3. klasse
Brånås skole 3. klasse
Byafossen skole 7. klasse
Bygdøy skole 6. klasse
Bygdøy skole / 6A 6. klasse
Bygstad skule 6. klasse
Bymyra Barnehage Barnehage
Bytårnet skole 9. klasse
Bø skule 5. klasse
Bø skule 5. klasse
Bøler skole 3. klasse
Bøler skole 5. klasse
Bøler skole 6. klasse
Bøler skole 7. klasse
camilla eriksen 5. klasse
Charlottenlund barneskole 6. klasse
Dalabrekka 7. klasse
Damsgård skole 6. klasse
Danielsen ungdomsskole Karmøy 10. klasse
Danielsen Ungdomsskole Karmøy 8. klasse
Danielsen Ungdomsskule Frekhaug 9. klasse
Danvik 4. klasse
Danvik Skole 6. klasse
Danvik skole 5. klasse
Danvik Skole 6. klasse
Danvik skole 7. klasse
Davanger skole 7. klasse
Den norske skolen Albir 6. klasse
Den norske skolen Albir 5. klasse
Deset oppvekstsenter 7. klasse
DNS Albir 3. klasse
DNS Albir 7. klasse
Dypvåg 2. klasse
Dysjaland skule 6. klasse
Eidskog Ungdomsskole 9. klasse
Eikeli barneskole 7. klasse
Eikeli barneskole 4. klasse
Eikeli barneskole 3. klasse
Eikeli barneskole 2. klasse
eiksmarka skole 5. klasse
Ekeberg skole 3. klasse
Ekeberg skole 7. klasse
Ekrehagen 5. klasse
Ekrehagen skole 9. klasse
Ekrehagen skole 8. klasse
Ekrehagen skole 4. klasse
Ekrehagen skole 3. klasse
Ekrehagen skole 7. klasse
Ekrehagen skole 6. klasse
Ekrehagen skole 5. klasse
Erdal barneskole 6. klasse
Espa skole og barnehage 5. klasse
Fagereng skole 4. klasse
Fagerhaug oppvekstsenter 7. klasse
Fagerholt skole 5. klasse
Fana gymnas VG1
Fet Kodeklubb Annet
Fjell skole 7. klasse
Fjell Ungdomsskule 9. klasse
Flaktveit skole 7. klasse
Flaktveit skole 6. klasse
Flaktveit skole 7. klasse
Flaktveit skole 7. klasse
Flatåsen 7. klasse
Flatåsen Skole 6. klasse
Flatåsen skole 7. klasse
Flatåsen skole 5. klasse
Flatåsen skole 5. klasse
Flatåsen Skole 10. klasse
Florvåg skole 4. klasse
Flåtestad skole 9. klasse
Flåtestad skole 10. klasse
Foldnes skole 6. klasse
Folldal skole 5. klasse
Follese skole 6. klasse
Fosslia skole 7. klasse
Fridalen skole 4. klasse
Frogner skole 6. klasse
Frydenberg skole 10. klasse
Frydenlund skole 5. klasse
Fuglenes skole 4. klasse
Førre skole 2. klasse
Førre skole 2. klasse
Føynland skole 6. klasse
Garnes skule 3. klasse
Garnes skule 5. klasse
Gausel skole 4. klasse
Giellavealgu mánáidgárdi Barnehage
Gimle oppveksttun skole 8. klasse
Gimle skole 8. klasse
Gimle skole 6. klasse
Giske 4. klasse
Giske barneskule 6. klasse
Giske oppvekst senter 5. klasse
Giske oppvekstsenter 2. klasse
Giske oppvekstsenter 3. klasse
Giske Oppvekstsenter barnehage Barnehage
Giske skule 1. klasse
Giske skule 7. klasse
Gjerdrum Barneskole 7. klasse
Gjerdrum Barneskole 4. klasse
Gjesdal ungdomsskole 8. klasse
Gjøvik skole 5. klasse
Gjøvik videregående skole VG1
Godøy Skule 6. klasse
Godøy skule 9. klasse
Godøy skule 5. klasse
Godøy skule 4. klasse
Gosen skole 8. klasse
Gran skole 7. klasse
Gran ungdomsskole 8. klasse
Gran ungdomsskole 9. klasse
Grav skole 3. klasse
Grav skole 5. klasse
Grav skole 3. klasse
Grefsen Skole 1. klasse
Grefsen skole 5. klasse
Grefsen skole 2. klasse
Grefsen skole 3. klasse
Greverud skole 7. klasse
Greverud skole 7. klasse
Grindbakken skole 3. klasse
Grinde 1. klasse
Grinde skole 2. klasse
Grinde skole 5. klasse
Grinde skule 3. klasse
Grinde skule 4. klasse
Grinde skule 6. klasse
Grinde skule 6. klasse
Grinde skule 7. klasse
Groruddalen skole 9. klasse
Groruddalen Skole 8. klasse
Grünerløkka skole 4. klasse
Grünerløkka skole 4. klasse
Grünerløkka skole 4. klasse
Grünerløkka Skole 7. klasse
Gullhaug skole 6. klasse
Gullhaug skole 4. klasse
Gulskoen skole 10. klasse
Gystadmarka skole Annet
Gystadmarka Ungdomsskole 8. klasse
Haddal 5. klasse
Haddal 5. klasse
Haddal skule 4. klasse
Haddal skule 6. klasse
Haddal Skule 7. klasse
Hadeland vgs VG1
Hafrsfjord 6. klasse
Hafslund barneskole 1. klasse
Hafslund barneskole 5. klasse
Hafslund barneskole 4. klasse
Hafslund barneskole 6. klasse
Hafslund barneskole 3. klasse
Hafslund og Navestad barneskole 1. klasse
Hafslund og Navestad barneskoler 2. klasse
Haga skole 7. klasse
Hakkebakkeskogen barnehage/ avdeling Brumlemann Barnehage
Halbrend skule 8. klasse
Hallermoen Skole 5. klasse
Hallingstad skole 7. klasse
Hallingstad Skole 5. klasse
Hallset skole 4. klasse
Halmstad Barne og Ungdomsskole 4. klasse
Halmstad Barne- og ungdommsskole 9. klasse
Halsnøy Skule 6. klasse
Hamar Montessoriskole Annet
Hamna skole 4. klasse
Hannestad barneskole 6. klasse
Hannestad barneskole 5. klasse
Hanøy Skole 7. klasse
Hareid Ungdomsskule 9B 9. klasse
Hasle skole 7. klasse
Hasle skole 7. klasse
Hasle skole 6. klasse
Hasle skole 3. klasse
Haslum skole 5. klasse
Haslum skole 5. klasse
Hasund skule 1. klasse
Hasund skule 5. klasse
Hasund skule 3. klasse
Hasund skule 7. klasse
Hasund skule 7. klasse
Hasund skule 6. klasse
Hasund skule 5. klasse
Hasund skule 5. klasse
Hasund skule 4. klasse
Hasund skule 7. klasse
Hasund skule 6. klasse
Hasund skule 7. klasse
Hasund Skule 5. klasse
Hattfjelldal oppvekstsenter 8. klasse
Haugeåsen ungdomsskole 9. klasse
Haukedalen skole 7. klasse
Haukedalen skole 6. klasse
Haukedalen skole 5. klasse
Haukedalen skole 4. klasse
Haukedalen skole 3. klasse
Haukedalen skole 2. klasse
Haukedalen skole 1. klasse
Haukerød 4. klasse
Hauketo skole 10. klasse
Hauketo skole 9. klasse
Hebekk Skole 7. klasse
Hebekk skole 1. klasse
Hebekk skole 3. klasse
Hedalen 7. klasse
Heddal Barneskole 6. klasse
Heddal Barneskole 6. klasse
Heddal barneskole 7. klasse
Heddal barneskole 7. klasse
Heddal ungdomsskole 10. klasse
Heddal Ungdomsskole 9. klasse
Heddal ungdomsskole 8. klasse
Heddal ungdomsskole 8. klasse
Heia skole 2. klasse
Heimdal videregående skole VG1
Hemsedal barne- og ungdomsskule Annet
Hemsedal barne- og ungdomsskule 7. klasse
Hemsedal barne- og ungdomsskule 6. klasse
Hemsedal barne- og ungdomsskule 5. klasse
Hjellestad skole 6. klasse
Hoeggen Skole 8. klasse
Holum skole 7. klasse
Hommelvik barneskole 7. klasse
Hosle skole 6. klasse
Hosle skole 6. klasse
Hovin skole 7. klasse
Hundsund skole 8. klasse
Hundsund ungdomsskole 9. klasse
Hundsund ungdomsskole 9. klasse
Hvaler ungdomsskole 10. klasse
Hvalstad skole 6. klasse
Hystad skule 7. klasse
Hystad skule 6. klasse
Hystad skule 5. klasse
Hystad skule 4. klasse
Hystad skule 3. klasse
Høgås skole 5. klasse
Høgås skole 5. klasse
Høgås skole 4. klasse
Høgås skole 2. klasse
Høgås skole 7. klasse
Høgås skole 5. klasse
Høgås skole 3. klasse
Høgås skole 6. klasse
Høyeggen skole 6. klasse
Høyenhall 3. klasse
Høyenhall 3. klasse
Høyenhall 5. klasse
Høyenhall 5. klasse
Høyenhall 9. klasse
Høyenhall skoe 7. klasse
Høyenhall skole 6. klasse
Høyenhall skole 6. klasse
Håland skole Annet
Hånes skole 3. klasse
Hånes skole 5. klasse
Hånes skole avd. Heståsen 3. klasse
Ibestad skole 4. klasse
Ibestad skole 10. klasse
Iglemyr skole 3. klasse
Innbygda skole 5. klasse
Innbygda skole 6. klasse
Jar skole 7. klasse
Jar skole 6. klasse
Jeriko Skole 2. klasse
Jong Skole 5. klasse
Jordal Skole 8. klasse
Jostedal oppvekstsenter 7. klasse
Julsundet 5. klasse
Julsundet 3. klasse
Julsundet skole 2. klasse
Jønsrud 6. klasse
Jønsrud skole 5. klasse
Jønsrud skole 4. klasse
Jønsrud skole 7. klasse
Kalvatræet skole 6. klasse
Kalvatræet skole 7. klasse
Kapellveien barnehage Barnehage
Karuss skole 9. klasse
Kattem Skole 7. klasse
Kirkebygden barne og ungdomsskole 10. klasse
Kirkebygden barne- og ungdomsskole 7. klasse
Kirkebygden barne- og ungdomsskole 6. klasse
Kirkebygden skole 7. klasse
Kirkenes ungdomsskole, 8. trinn 8. klasse
Kirkevoll skole 5. klasse
Kjerringøy skole Barnehage
Kjølberg skole 6. klasse
Kleppe friluftsbarnehage 5-6 åringer Barnehage
Klyve 7. klasse
Klyve Skole 7. klasse
Klæbu Ungdomsskole 9. klasse
Knappskog skule 5. klasse
Kolbotn skole 6. klasse
Kongsbakken VGS VG3
Kongsbakken vgs VG2
Konnerud skole 4. klasse
Konsmo skole 6. klasse
Konsmo skole 5. klasse
Konsmo skole 4. klasse
Korgen sentralskole 8. klasse
Kristelig Gymnasium 9. klasse
Krohnengen skole 2. klasse
Krohnengen skole 6. klasse
Krokemoa 7. klasse
Krokstad Skole 6. klasse
Kronstad skole 4. klasse
Kurland barneskole 7. klasse
Kuventru skule 5. klasse
Kvalavåg Montessoriskole 3. klasse
Kvalavåg Montessoriskole 6. klasse
Kvaleberg skole 2. klasse
Kvaleberg skole 6. klasse
Lakkegata skole 7. klasse
Landås skole 5. klasse
Langeland skule 3. klasse
Langhus 7. klasse
Langhus 1. klasse
Langhus Skole 6. klasse
Langhus skole 3. klasse
Langhus skole 3. klasse
Langhus skole 7. klasse
Langhus skole 2. klasse
Langhus skole 1. klasse
Langhus skole 5. klasse
Langhus skole 6. klasse
Langhus skole 1. klasse
Langset Skole 5. klasse
Langset skole 4. klasse
Lardal Ungdomsskole 10. klasse
Lardal Ungdomsskole 8. klasse
Lavik skule 5. klasse
Leikanger barneskule 6. klasse
Leknes Skole 8. klasse
Levangsheia barneskole 7. klasse
Levangsheia barneskole 6. klasse
Lierbyen Skole 9. klasse
Lilleaker skole 6. klasse
Lilleborg skole 5. klasse
Lilleborg skole 5. klasse
Lilleby skole 7. klasse
Lund skole 5. klasse
Lund skole 7. klasse
Lund skole 6. klasse
Lunde barneskule 4. klasse
Lunde barneskule 4. klasse
Lunde Barneskule 6. klasse
lura skole Barnehage
Lusetjern Skole 2. klasse
Lysejordet skole 6. klasse
Lysejordet Skole 6. klasse
Lysheim skole 5. klasse
Lørenskog vgs avd. Ahus/Sykehusskolen 8.-10. klasse 8. klasse
Lørenskog vgs avd. Ahus/UK 10. klasse
Løvås oppveksttun 7. klasse
Løvås oppveksttun 6. klasse
Løvås oppveksttun 5. klasse
Løvås oppveksttun 4. klasse
Løvås oppveksttun 3. klasse
Løvås oppveksttun 1. klasse
Løvås oppvesttun 2. klasse
Låby Skole Barnehage
Manger skule 7. klasse
Manger skule 5. klasse
Maridalen skole 6. klasse
Marienlyst 4. klasse
Marikollen skole 4. klasse
Markaplassen Skole 8. klasse
Markaplassen skole 10. klasse
Markaplassen skole 8. klasse
Melbu skole 8. klasse
Midsund 5. klasse
Midsund skule 7. klasse
Midsund skule 6. klasse
Midsund skule 7. klasse
Midsund skule 6. klasse
Midsund skule Barnehage
Midtbygda Skole 7. klasse
Minde skole 5. klasse
Minde skole 7. klasse
Minde skole 7. klasse
Mjær ungdomsskole 10. klasse
Mjølkeråen skole 8. klasse
Mo skule 6. klasse
Mosterøy skole 7. klasse
Mysen vgs VG1
Mælan Skole 9. klasse
Mære skole 6. klasse
Mølladammen 9. klasse
Møllehagen skolesenter 6. klasse
Mørkvedmarka skole 5. klasse
Nardo 6. klasse
Narvik Videregående Skole VG2
Navestad barneskole 4. klasse
Navestad barneskole 3. klasse
Navestad barneskole 1. klasse
Navestad barneskole 2. klasse
Nedre Bekkelaget skole 6. klasse
Nesodden videregående skole VG2
Nesoddtangen skole 7. klasse
Neverdal skole 4. klasse
Nidarvoll skole 4. klasse
Nidarvoll skole 5. klasse
Nidarvoll skole 5. klasse
Nipens 4. klasse
Nittedal ungdomskole 9. klasse
Nittedal ungdomsskole 9. klasse
Nittedal ungdomsskole 9. klasse
Nittedal ungdomsskole 9. klasse
Nome vgs VG1
Nordberg 10. klasse
Nordby skole 5. klasse
Nordfjordeid Skule 7. klasse
Nordpolen skole 6. klasse
Nordsmøla skole 7. klasse
Nordvik skole 6. klasse
Nordvik skole 5. klasse
Notodden barneskole avd Sætre 4. klasse
Notodden barneskole avd. Sætre 7. klasse
Notodden barneskole avd. Sætre 6. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 7. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 6. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 5. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 4. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 3. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 2. klasse
Notodden barneskole avd. Tinnesmoen 1. klasse
Notodden barneskole, avd Sætre 3. klasse
Notodden ungdomsskole 9. klasse
Notodden ungdomsskole 9. klasse
Notodden ungdomsskole 9. klasse
Notodden ungdomsskole 9. klasse
Nyborg skole 7. klasse
Nyborg skole 6. klasse
Nylund skole 7. klasse
Nypvang skole 5. klasse
Nøklevann skole 3. klasse
Odda ungdomsskole 9. klasse
Odda ungdomsskole 9. klasse
Ogndal skole 4. klasse
Ogndal skole 7. klasse
Ogndal skole 6. klasse
Olsvik skole 5. klasse
Olsvik skole 5. klasse
Opphaug 1. klasse
Opphaug skole 6. klasse
Opphaug skole 5. klasse
Opphaug skole 7. klasse
Opphaug skole 4. klasse
Opphaug Skole 5. klasse
Opphaug skole 6. klasse
Opphaug Skole 1. klasse
Opphaug Skole 3. klasse
Orstad Skule 6. klasse
Os ungdomsskule 9. klasse
Oslo Handelsgymnasium VG1
Oslo Montessoriskole 6. klasse
Oslo Montessoriskole 6. klasse
Oslo Montessoriskole 4. klasse
Oslo Montessoriskole 5. klasse
Paradis 5. klasse
Paradis skole 5. klasse
Pedagogisk senter 6. klasse
Prestebakke skole 4. klasse
Prestvannet 5. klasse
Ra ungdomsskole 9. klasse
Ranvik ungdomsskole 8. klasse
Refsnes skole 5. klasse
Refstad skole 7. klasse
Reier skole 5. klasse
Rekustad 7. klasse
Rena Skole 6. klasse
Ridabu 7. klasse
Ridabu barneskole 7. klasse
Ridabu barneskole 6. klasse
Ridabu barneskole 5. klasse
Ridabu barneskole 4. klasse
Ridabu barneskole 3. klasse
Ridabu barneskole 1. klasse
Riddersand skole Annet
Rimbareid barneskule 5. klasse
Rimbareid skule 5. klasse
Rimbareid skule 6. klasse
Rimbareid skule 7. klasse
Rimbareid skule 1. klasse
Ringshaug ungdomsskole 10. klasse
Ringstabekk ungdomsskole 10. klasse
Risenga ungdomsskole 8. klasse
Risum Ungdomsskole 9. klasse
Rjukan barneskole 6. klasse
Rjukan barneskole 5. klasse
Rjukan barneskole 5. klasse
Rjukan barneskole 5. klasse
Rjukan barneskole 5. klasse
Rollsløkken skole 5. klasse
Rom skole 5. klasse
Rossabø 6. klasse
Rossabø 6. klasse
Rossabø skole 7. klasse
Rossabø skole 6. klasse
Rossabø skole 1. klasse
Rothaugen 9. klasse
Rothaugen 10. klasse
Rothaugen 8. klasse
Rothaugen skole 10. klasse
Ruseløkka 7. klasse
Ruseløkka skole 5. klasse
Ruseløkka skole 3. klasse
Rustad 2. klasse
Rustad skole Ås 7. klasse
Ryenberget skole 8. klasse
Rykkinn skole 4. klasse
Rødberg 7. klasse
Rødberg skole 1. klasse
Rødberg skole 5. klasse
Rødberg skole 9. klasse
Rødberg skole 6. klasse
Rønvik skole 8. klasse
Rønvik skole 2. klasse
Rønvik skole 8. klasse
Rådalslien skole 8. klasse
Rådalslien skole 9. klasse
Sagdalen skole Barnehage
Sagvåg skule 2. klasse
Saltveit skole 6. klasse
Saltveit skole 5. klasse
Saltveit skole 4. klasse
Saltveit skole 7. klasse
Saltveit Skole 3. klasse
Samfundet skole 7. klasse
Samfundet Skole Sentrum Barnehage
Samfundets skole Sentrum AS 10. klasse
Samfundets skole, Sentrum AS 8. klasse
Sand Skole 6. klasse
Sand skole 5. klasse
Sand skole 6. klasse
Sand skole 3. klasse
Sand skole 2. klasse
Sande skole 6. klasse
Sande Ungdomsskole 8. klasse
Sandnessund skole 3. klasse
Sandnessund skole 6. klasse
Sandnessund skole Barnehage
Sandnessund skole 7. klasse
Seljestad Ungdomsskole 8. klasse
Selnes skole 4. klasse
Selnes skole 4. klasse
Selsbakk skole 8. klasse
Sentrum skole 5. klasse
Sistranda skole 6. klasse
Sistranda skole 7. klasse
Sjøholt skule Barnehage
Sjøskogen skole 4. klasse
Skaug oppvekstsenter 1. klasse
Skaug oppvekstsenter 4. klasse
Skeie skole 5. klasse
Skeie Skole 5. klasse
Ski ungdomsskole 8. klasse
Skjelnan Skole 5. klasse
Skjervøy Ungdomskole 9. klasse
Skjetten skole 4. klasse
Skjetten skole 6. klasse
Skoger skole 2. klasse
Skogmo Skole og senter for tospråklig opplæring 6. klasse
Skonseng Skole 6. klasse
Skonseng skole 6. klasse
Skranevatnet skole 9. klasse
Skranevatnet skole 8. klasse
Skranevatnet skole 6. klasse
Skranevatnet skole 5. klasse
Skranevatnet skole 4. klasse
Skranevatnet skole 3. klasse
Skranevatnet skole 2. klasse
Skranevatnet skole 1. klasse
Skranevatnet skole 7. klasse
Skøyen skole 6. klasse
Skøyenåsen skole 10. klasse
Skålevik skule 7. klasse
Skålevik skule 5. klasse
Slettebakken skole 6. klasse
Slåtten skule 6. klasse
Slåtthaug vgs VG1
Slåtthaug vgs VG1
Smestad skole 4. klasse
Smestad skole 7. klasse
Solbakken skole 3. klasse
Solbakken skole 5. klasse
solbakken skole 5. klasse
Solbakken skole 4. klasse
Solbakken skole 7. klasse
Solberg skole 5. klasse
Solneset skole 3. klasse
Solvang skole 5. klasse
Solvang skole 4. klasse
Soma skole 7. klasse
Sommarøy skole 7. klasse
Son 7. klasse
Songdalen ungdomsskole 10. klasse
Sortland barneskole 3. klasse
Sortland barneskole 7. klasse
Sortland barneskole 3. klasse
Sortland vgs VG1
Sotra vidaregåande skule VG2
Spetalen 7. klasse
Spongdal skole 9. klasse
Spydeberg skole 6. klasse
Spydeberg skole 7. klasse
St. Franciskus skole 7. klasse
stabbursmoen akole 5. klasse
Stabekk skole 2. klasse
Stakkevollan skole 7. klasse
Stange ungdomsskole 9. klasse
Stavanger katedralskole VG1
Steigen skole Annet
Steigen skole 5. klasse
Steinerskolen i Bærum Barnehage
Steinerskolen på Nordstrand 8. klasse
Steinkjer skole Barnehage
Steinkjer VGS VG2
Stenseth skole 3. klasse
Store Bergan 5. klasse
Store Bergan skole 5. klasse
Store Bergan skole 5. klasse
Storhamar skole 5. klasse
Storhamar skole 3. klasse
Strand oppvekstsenter 5. klasse
Stranden skole 7. klasse
Stranden skole 5. klasse
Stranden skole 5. klasse
Stranden skole 6. klasse
Stranden skole 6. klasse
Stranden Skole 6B 6. klasse
Straume skole 2. klasse
Strindheim Skole 5. klasse
Strindheim skole 3. klasse
Strusshamn skole Barnehage
Sundvollen Oppvekstsenter 6. klasse
Sunnland skole 9. klasse
svendstuen skole 4. klasse
Sydskogen skole 4. klasse
Sylling skole 10. klasse
Sylling skole 8. klasse
Sæbø skule 7. klasse
Sæbø skule 6. klasse
Sælen Opoveksttun 6. klasse
Sælen oppveksttun 2. klasse
Sælen oppveksttun 4. klasse
Sælen oppveksttun 5. klasse
Sælen Oppveksttun 7. klasse
Sø-Tustna Skole 7. klasse
Sør Odal ungdomsskole 10. klasse
Sørenget oppvekstsenter 7. klasse
Sørreisa Folkebiblioteket 4. klasse
Tangen skule 8. klasse
Tangvall skole 9. klasse
Tanum skole 5. klasse
Tastaveden 8. klasse
Tastaveden skole 8. klasse
Teglverket skole 4. klasse
Teglverket skole 4. klasse
Teglverket skole 4. klasse
Teglverket skole 4. klasse
Teglverket skole 3. klasse
Teknologiskolen Hundsund 10. klasse
Tertnes 5. klasse
Tertnes skole 6. klasse
Tinn Montessoriskole 7. klasse
Tinn Montessoriskole 6. klasse
Tinn Montessoriskole 5. klasse
Tinn Montessoriskole 4. klasse
Tinn Montessoriskole 3. klasse
Tinn Montessoriskole 2. klasse
Tinn Montessoriskole 1. klasse
Tonstad skole 4. klasse
Tonstad skole Barnehage
Tonstad skole 8. klasse
Tonstad skule 8. klasse
Toppåsen skole 6. klasse
Toppåsen skole 6. klasse
Toppåsen skole 4. klasse
Toppåsen skole 4. klasse
Tornes skule 1. klasse
Torpo 5. klasse
Toso skole 3. klasse
Toso skole 2. klasse
Toso skole 2. klasse
Tranevågen Ungdomsskule 9. klasse
Trasop skole 2. klasse
Treskeveien barnehage Barnehage
Trysil ungdomsskole 9. klasse
Trysil ungdomsskole 8. klasse
Trysil ungdomsskole 9. klasse
Tunballen Skole 4. klasse
Tveiten Skole 7. klasse
Tysværvåg Barne-og ungdomsskole 7. klasse
Tømmerås skole 7. klasse
Tømmerås skole 7. klasse
Tårnåsen skole 7. klasse
tårnåsen skole 7. klasse
Tåsen 3. klasse
Tåsen skole 3. klasse
Tåsen skole 3. klasse
Ugla 8. klasse
Ugla skole 10. klasse
Ullevål Skole 4. klasse
Ullevål skole 5. klasse
ulsetskogen 3. klasse
Ulstein skule 7. klasse
Ulstein skule 5. klasse
Ulstein skule 6. klasse
Ulstein skule 4. klasse
Ulstein ungdomsskule 8. klasse
Ulstein ungdomsskule 8. klasse
Ulsteinvik barneskule 7. klasse
Ulsteinvik barneskule 7. klasse
Ulsteinvik barneskule 6. klasse
Ulsteinvik barneskule 6. klasse
Ulsteinvik barneskule 6. klasse
Ulsteinvik barneskule 5. klasse
Ulsteinvik barneskule 5. klasse
Ulsteinvik barneskule 5. klasse
Ulsteinvik barneskule 4. klasse
Ulsteinvik barneskule 4. klasse
Ulsteinvik barneskule 4. klasse
Ulverud skole 4. klasse
Uranienborg skole 5. klasse
Uvdal skole 7. klasse
Uvdal skole 6. klasse
Uvdal skole 5. klasse
Uvdal skole 4. klasse
Uvdal skole 3. klasse
Uvdal skole 2. klasse
Uvdal skole 1. klasse
Vadsø barneskole 2. klasse
Vadsø barneskole 6. klasse
Vadsø barneskole 6. klasse
Valderøy barneskule 4. klasse
Valderøy barneskule 6. klasse
Valderøy barneskule 4. klasse
Valderøy ungdomsskule 9. klasse
Valderøy Ungdomsskule 8. klasse
Vang skole 5. klasse
Vang skole 4. klasse
Vannvåg oppvekstsenter 3. klasse
Varhaug skule 4. klasse
Varteig skole 4. klasse
Vatneli Annet
Vaulen skole 5. klasse
Vesong Ungdomsskole 10. klasse
Vestby skole 6. klasse
Vestby Ungdomsskole 9. klasse
Vestbygda ungdomsskole 10. klasse
Vestre Sandøya skole 4. klasse
Vestre Sandøya skole 3. klasse
Veståsen barneskole 3. klasse
Veståsen skole 4. klasse
Vettre skole 4. klasse
Vigernes skole 4. klasse
Vigernes skole 7. klasse
Vikedal skule 2. klasse
Vikedal skule 7. klasse
Vikhammeråsen Grendaskole 4. klasse
Virik skole 7. klasse
Volla skole 1. klasse
Volla skole 5. klasse
Volla Skole 6. klasse
Volla Skole 1. klasse
Vollen ungdomsskole 9. klasse
Vøyenenga 8. klasse
Våk skole 4. klasse
Våk skole 3. klasse
Våk skole 1. klasse
Våk skole/ 4b 4. klasse
Våland skole 5. klasse
Vålerenga Skole 3. klasse
Workinnmarka 7. klasse
Ytre Enebakk Skole 6. klasse
Ytre Enebakk Skole 7. klasse
Ytre Enebakk Skole 4. klasse
Ytre Herøy ungdomsskule 8. klasse
Ytrebygda skole 8. klasse
Øren Skole 6. klasse
Øreåsen 8. klasse
Øreåsen barne- og ungdomsskole 7. klasse
Ørland ungdomsskole 8. klasse
Ørland ungdomsskole 9. klasse
Ørland Ungdomsskole 8. klasse
ørland ungdomsskolen 9. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 7. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 6. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 5. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 4. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 3. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 2. klasse
Østre Trysil Montessoriskole SA 1. klasse
Østvang 5. klasse
Østvang skole 2. klasse
Østvang skole 3. klasse
Østvang skole 4. klasse
østvang skole 1. klasse
Østvang skole 6. klasse
Ådalsbruk skole 5. klasse
Ådnamarka skule Annet
Ådnamarka skule 4. klasse
Ådnamarka skule 2. klasse
Åkra skoel 4. klasse
Åkra skole 3. klasse
Åkra skole 5. klasse
Åkra skole 6. klasse
Åkra skole 7. klasse
Aalesund International School 5. klasse
Ålesund videregående skole VG3
Åmli skule 5. klasse
Åsehagen skole 5. klasse
Åsenhagen skole 5. klasse
Åsenhagen skole Annet
Åseral barne og ungdomsskule Barnehage
Åskollen skole 4. klasse
Åskollen skole 4. klasse
Åskollen skole 5. klasse
Åsnes ungdomsskole 10. klasse
Åsnes ungdomsskole 9. klasse
Åsnes ungdomsskole 8. klasse
Åssiden skole Annet
Åttekanten skole 3. klasse
Åvangen Skole 6. klasse